Bize Ulaşın 0212 211 90 16
Web Tasarım Web Hosting Çözümleri

Odeon uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimleri ile kurumsal, e-ticaret, kişisel tasarımlar, kişiye özel web tasarımlar konusunda bir çok projeye imza atmıştır.
Web tasarımda önemli detaylardan birisi de kullanıcının işlemini gerçekleştirme süresidir. Müşterimizin ve kullanıcısının istedikleri işlemi hızlı ve hatasız yerine getirmeleri büyük zamandan tasarruf sağlar. Yönetim paneline sahip internet siteleri bu nedenle çok rağbet görür. Müşterilerimizin yönetim paneli ile internet sitelerinde değişiklik yapmaları kullanıcılarına daha iyi hizmet verme açışından büyük önem taşır. Bizim tasarladığımız sitelerde ki yönetim paneli ile müşterilerimiz kısa sürede internet sitelerinde değişiklik yaparak daha iyi hizmet sağlar.
Web tasarım çalışmalarımız hem görsel ve Google optimizasyon konulara hasiyet göstermektedir. Web tasarım çalışmalarımızda %100 CMS (uzaktan güncelleme sistemi) uygulanmaktadır.
Müşterimizin isteği ve sektördeki tecrübemiz doğrultusunda müşterimiz için ideal internet sitesini tasarlayıp kullanıma açarız.
Web tasarım hizmet kategori altında yer alan desteklerimiz:


• Web Tasarım ve güncelleme
• Periyodik web analizi ve raporlandırma
• Web site optimizasyonu
• IPhone, Tabletlara uyumlu Web Tasarımı / Responsive
• Alan adı, web hosting ve Web Site transfer hizmetleri